Načítám…

Ať už jste o přístroji Venus Legacy někdy slyšeli, přemýšleli nad ošetřením nebo naopak nemáte tušení, o co jde? V tomto článku se podrobněji podíváme na to, jak přístroj funguje, co se v těle při ošetření děje a jaké benefity Vám ošetření přinese.

Skoro každý z nás bojuje s jakými nedokonalostmi, ať už jsou to banální věci jako lámání nehtů, řídké vlasy, černé husté chloupky nebo například celulitida. Tyto věci, ač pro mnohé pouhé maličkosti, na nás mají nějaký vliv, mnohdy spíše negativní. Kdo ale říká, že se s nimi musíme spokojit?

Díky dnešním pokročilým technologiím a medicíně jsme schopni téměř všechny tyto nedokonalosti, co nás trápí (ať už to je cokoliv) léčit,”odřezat”, zvětšit, zmenšit nebo aspoň při nejmenším nějakým způsobem vylepšit.

Další faktorem v našem “dokonalém” vzhledu, který tu hraje roli je náš věk. Věděli jste, že už zhruba od 21 let naše tělo produkuje každým rokem o 1% méně kolagenu? Nemluvě o obtížnosti zbavit se tuku, který se podezřele snadno začíná ukládat v našem těle. Ztráta kolagenu také vede k vráskám, celulitidě, povadlé pokožce a dalším nechtěným známkám stárnutí.

Pokud Vás trápí zrovna zmiňovaná celulitida nebo jemné vrásky, pak jste na správné adrese. Právě tyto problémy Vám pomůžeme vyřešit s neinvazivním přístrojem Venus Legacy.

 

Jak ošetření s Venus Legacy funguje?

Jednoduše řečeno, přístroj Venus Legacy používá teplo k přirozenému zvýšení produkce kolagenu, který redukuje celulitidu, zpevňuje pokožku, zlepšuje kvalitu a vzhled ochabující pokožky a jako výsledek vyhlazuje a vypíná vrásky na obličeji a těle (např: dekolt).

Přístroj funguje na principu multipolární radiové frekvence a pulzujícím elektromagnetickým polem, kterým vytváří teplo v podkožním vazivu (39-43 stupňů). Tento proces přirozeně zvyšuje produkci kolagenu a elastinových vláken a zároveň redukuje objem tukových buněk*. No nezní to parádně?

Současně nastavitelné pulzní sání (tzv. VariPulse ™) jemně pokožku nasává a umožňuje vydávané energii cestovat hlouběji do podkoží a poskytuje tak účinnější ošetření při redukci tuku a celulitidy.

Hlavní výhody ošetření:

  • Přístroj je bezpečný pro všechny typy pleti
  • Zbaví Vás celulitidy 
  • Vytvoří nový kolagen v pokožce a tím zajistí mladší vzhled  
  • Ošetření je velice pohodlné/relaxační 
  • Není potřeba žádá doba rekonvalescence 
  • Lymfodrenáž (zvyšuje odtok lymfy z tkáně do lymfatického oběhu a následně do krevního řečiště)
  • Relaxační, příjemné ošetření

*Na redukci tuku, tedy zmenšení tukových buněk musíme v ošetřované oblasti dosáhnout ideálně 42-45 stupňů Celsia (v tomto případě bychom použili aplikátor s vakuem). Naopak pokud se zaměřujeme na tvorbu kolagenu a elastinových vláken, pak je v podkoží potřeba dosáhnout teploty ideálně 39-41 stupňů Celsia

Kolik je potřeba ošetření?

Obvykle našim klientům doporučujeme 6 ošetření na jedné partii (např: bříško, hýždě, stehna,..). Vše je ovšem individuální a je možné, že právě Vám bude ošetření stačit například pouze 4. Zároveň je také výhodou, že se na ošetření nemusíte nijak připravovat. Právě naopak, klidně si na něj skočte v odpolední pauze. Ošetření se zaměřením na tuku trvá cca 25 minut (na jedné partii, tj. na jednom stehně), 30-40 minut na obličeji, 15 minut na zpevnění a tvorbu kolagenu.

Závěr

Ošetření je ideální pro takové jedince, kteří se chtějí vyhnout invazivním ošetřením. Když ani dieta a cvičení nezabírá, je potřeba sáhnout po jiných možnostech, nemyslíte? Celkové ošetření je poměrné rychlé a hlavně velmi příjemné a relaxační.

Díky technologii multipolární radiové frekvence a pulzujícím elektromagnetickým polem, kterým vytváříme teplo v podkožním vazivu jsme schopni redukovat celulitidu, vyhladit jemné vrásky na obličeji a dekoltu a celkově omladit Váš vzhled.

Na ošetření s Venus Legacy je zapotřebí docházet ideálně jednou týdně po dobu cca 6 týdnů. Jak už jsem dříve zmiňovala počet ošetření se může lišit. Z tohoto důvodu vždy před prvním ošetřením volíme konzultace, kde naše terapeutka zhodnotí Vaši situaci a najde to ideální řešení dle Vašich představ a očekávání.

Tato technologie je na trhu už řadu let, je osvědčená, bezpečná a má vysokou zákaznickou spokojenost. Je na místě zmínit, že to sami zjistíte, až přístroj na vlastní kůži vyzkoušíte.

Tak co vy na to? Šly byste do toho?  

Související příspěvky

Od |2024-03-15T08:42:32+00:0029 dubna, 2021|Blog, Formování postavy|0 komentářů

Název

Přejít nahoru