Překvapilo mě, že je ošetření bezbolestné a díky dynamickému režimu, se může provádět i v létě. Což teď všichni jiste oceníme.

Laserové centrum Classy na mě působí velice luxusním a profesionálním dojmem a zároveň i přátelskou atmosférou. Jako maminka velmi oceňuji dětský koutek.

Po úvodní konzultaci, kde mi vše bylo vysvětleno jsme mohly začít.

Terapeutka Katarína mi nejprve doholila ještě přebytečné chloupky, změřila podle typu pleti jaký jsem fototyp aby přístroj správně nastavila. Zakreslila bílou tužkou znaménka a nedokonalosti na pleti, které nechce aby laser osvítil. Rozkreslila si jednotlivé partie a následně s pomocí gelu začala s epilací.

Po předchozích zkušenostech s IPL světlem jsem se bála, že to nebude nic příjemného. Navíc u IPL světla se chloupky spalují nasucho a i to je čichu nepříjemné.

Ale byla jsem mile překvapena, že tato epilace je opravdu bezbolestná a ani má pokožka po ní nebyla nijak podrážděná.

Jediné omezení, které teď mám jsou 3 dny bez sluníčka před a po.

Podstoupila jsem epilaci celých nohou, protože mívám chloupky i na stehnech a musím říct, že již po první terapii mám nožky hladké. Tak uvidíme, jak to bude vypadat na kontrole po 14 dnech.

Lucie pracuje již několik let jako vizážistka a hairstylistka. Zkrášlování druhých pro ni nepředstavuje jen profesi, ale také velkou zálibu a vášeň. Dlouhodobě spolupracuje se známými fotografy a celebritami a k tomu se bravurně zvládá starat o své dvě nezbedné děti a manžela.