Zbavte se nechtěného tuku

Každé ošetření kryolipolýzou Cooltech vás zbaví až 35% nežádoucích tukových buněk po jediné aplikaci! Výsledek je trvalý, tukové buňky, které jsou při tomto ošetření odstraněny, jsou odstraněny navždy.

 

Momentální akce

Podívejte se na celý ceník kryolipolýzy

Momentální akce

Podívejte se na celý ceník
kryolipolýzy

Proč kryolipolýza?

Trápí vás určité partie, se kterými si nevíte rady i přesto, že pravidelně cvičíte a na oběd si nedáte víc, než salát? Tak přesně na tyto partie se dokáže kryolipolýza zaměřit. Vaše tělo dokonale vytvaruje díky trvalému zmrazení tukových buněk problematických partií.

Tady je pár důvodů, proč lidé kryolipolýzu milují:

  • Tvaruje tělo zmrazením tuku nežádoucích partií
  • Už po jednom ošetření trvale odstraní 30% tukových buněk 
  • Odstraní tuk z problematických partií, které ani cvičení a dieta nedokázali vyřešit
  • Neinvazivní ošetření s žádnou dobou rekonvalescence
  • Efektivní ošetření s certifikatem FDA (zaručující bezpečnost ošetření) a výsledky, které vydrží navždy!

Redukce tuku vs. hubnutí?

Kryolipolýza není pouze ošetření, která vám pomůže zhubnout – ve skutečnosti je to mnohem víc. Ztráta hmotnosti vám nezaručí vytvarované tělo, kryolipolýza se zaměřuje pouze na váš podkožní (“zmačknutelný”) tuk, redukuje tukové buňky a přetváří vaše tělo v oblastech, na které chcete cílit.

Je ošetření pro vás?

Tato procedura je hlavně pro ty, co žijí aktivním a zdravým živoním stylem a také ty, co pohledávají zlepšení určitých partií, které dieta ani cvičení nedokážou napravit.

Neberte nás však za slovo

Tady je pár před a po ošetření kryolipolýzou:

Průběh zákroku

JAK TO FUNGUJE?

Krok č.1: Konzultace

Dobrá zpráva: Kryolipolýza je neinvazivní ošetření s minimální dobou rekonvalescence. Jako první se setkáte s jednou z našich úžasných terapeutek na konzultaci, kde pečlivě proberete, o co přesně zájem a jaká je vaše představa. Zároveň při konzultaci terapeutka zhodnotí, zda jste k ošetření vhodným kandidátem. Konzultace je nezávazná zcela zdarma.

Krok č.2: Samotné ošetření

Při vaší první návštěvě od nás dostanente jednorázové oblečení a pohodlně vás usadíme v jedné z našich útulných místností. Poté vám terapeutka nasadí aplikátor na místo ošetření.

Tuk je nasát do aplikátoru a tím může začít i kontrolované mrazení. Na začátku ucítíte silné chlazení v ošetřevané oblasti, za pár minut oblast znecitlivý. Za méně než hodinu jsou tukové buňky přivedeny na takovou teplotu, že mohou být zmrazeny a tím zničeny. Po dokončení terapie vám bude oblast po dobu 2 minut masírována speciálním aplikátorem, tím je ošetření ukončeno a vy můžete být na cestě domů!

Technologie, která stojí za tímto zázrakem 

Přístroj Cootech se zaměřuje pouze na nechtěné tukové buňky, na které se zaměřuje kontrolovaným chlazením, který je krystalizuje a zabíjí – proces, který se nazývá kryolipolýza – tělo je dále přirozeně (a pernamentně) vylučuje ven během několika dalších měsíců. A tohle všechno neinvazivně, bez jizev a žádné doby rekonvalescence.

Každé ošetření s Cooltech vás zbaví až 35% nežádoucích tukových buněk za 70 minut. Není to úžasné?

 

Momentální akce

Podívejte se na celý ceník kryolipolýzy